Akce MŠ v prosinci

27.01.2018 10:44
  1. V měsíci prosinec jsme ve školce měli mnoho akcí. Tradiční akcí byla každoroční Mikulášská nadílka, kdy se k nám přišel podívat Mikuláš s čertem a andělem. Děti jim společně zazpívaly a za odměnu každé dítě dostalo balíček plný dobrot. Na začátku týdne jsme se začali připravovat na Vánoce, a tak jsme si s dětmi ozdobili stromeček, další týden jsme si upekli perníčky, každé pondělí zapálili jednu adventní svíčku a ve středu 20.12. nás už čekal Štědrý den ve školce. Po svačince jsme nachystali pro děti promítání českých pohádek na dataprojektoru. Shlédli jsme Ktrtečka, Pata a Mata, Káťu a Škubánka a Spejbla s Hurvínkem. Po pohádkách už se děti těšily ke stromečku, kde nám Ježíšek nechal spoustu dárečků. Děti postupně rozbalovaly dárky, kde našly různé druhy puzzlí, novou skládačku Pixit, pěnové kostky, skládačky pro menší děti, magnetické písmena pro předškoláky, nové fixy a pastelky a spoustu dalších. Po rozbalení jsme si pochutnali na vánočním cukroví, které děti donesly z domu a Štědrý den jsme završili zpíváním koled u klavíru. Na fotky ze všech těchto akcí se můžete podívat ve fotogalerii MŠ.

 

Zpět