Karneval ve školce

14.03.2018 12:23

Na letošní karneval se děti moc těšily, protože byl z důvodu velké nemocnosti dětí a jarním prázdninám posunut až na pátek 2.3. Děti už od rána přicházely v různých maskách. Navštívila nás Sněhurka, pirát a pirátka, zdravotní sestřička, včelka Mája, Aladin, fotbalista, kašpárek, myška, opravář, indián a princezny. Hned po svačince se začalo tančit na známé písně z pohádek. Společně jsme si udělali mašinku a projeli se po školce, potom proběhla promenáda, kdy se děti samy představily, následovaly taneční soutěže: ve dvojici udržet balónek mezi čelem, vyhodit balónek a dotknout se určitou částí těla, zahráli jsme si i oblíbenou hru dětí "židličkovou" a nakonec si zasoutěžili ve dvou družstvech v disciplínách: skákání na míči, posílání míče, slalom s míčkem na lžičce, vrškovaná. Všechny děti dostaly sladké odměny a bílý balónek, na který si mohly něco nakreslit. Jak jsme si karneval všichni užili, na to se můžete podívat do fotagelerie MŠ.

Zpět