Klub zábavné logiky a deskových her

12.02.2018 12:40

Od letošního školního roku jsme v rámci projektu EU peníze školám otevřeli nový kroužek s názvem Klub zábavné logiky a deskových her, ve kterém si děti mají možnost zábavnou formou procvičit a rozvíjet své logické myšlení. Scházíme se každou středu na 90 minut. Děti si s sebou nosí své vlastní hry, ale mají v nabídce i hry půjčené ze vsetínské Masarykovy knihovny. Vyzkoušeli jsme si, jak známé hry - Activity, Dostihy, Brainbox v kostce, Monopoly, Dobble, tak i méně známé – Cortex, Ubongo, Jungle speed, Labyrint, Kup si krávu a další. V některých hodinách byly pro děti nachystány i různé rébusy, křížovky, piškvorky a naučili jsme se i dámu a karetní hry. První pololetí máme úspěšně za sebou a vy se ve fotogalerii můžete podívat, jak to probíhalo.

 

 

Zpět